top of page

Poznajmy się

Sprawdzeni profesjonaliści

GDAN9736-Edit.png

Michał Krzymiński

Ortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Obecnie pracuje na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi, gdzie jako lekarz rezydent odbywa szkolenie specjalizacyjne z dziedziny Ortopedii i Traumatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestnik konferencji z zakresu ortopedii i traumatologii, chirurgii stopy, leczenia ran przewlekłych i chirurgii ręki.
Udziela konsultacji z zakresu dysfunkcji narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem leczenia zespołów bólowych kręgosłupa, mięśni i stawów, zespołów uciskowych nerów obwodowych oraz leczenie trudno gojących się ran. W swojej praktyce stosuje z powodzeniem najnowsze metody leczenia ortobiologicznego i zachowawczego między innymi iniekcje kolagenu, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego PRP oraz komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej.

Zarezerwuj termin

Marcin Bolek

Ortopeda

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2008-2022 związany z Oddziałem Ortopedii MSS w Radomiu gdzie ukończył szkolenie specjalizacyjne. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Główne obszary zainteresowań: chirurgia ręki, kolana i stopy oraz medycyna regeneracyjna, iniekcje osocza bogatopłytkowego (PRP).

Zarezerwuj termin
Projekt bez tytułu (10).png
Łukasz Kasprzak Portret.jpg

Łukasz Kasprzak

Ortopeda

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego AM w Lublinie. Od 2011 jest specjalistą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Od 2004 roku zajmuje się zarówno leczeniem ambulatoryjnym jak operacyjnym. Uczestniczył w ponad 100 konferencjach/szkoleniach praktycznych/kursach USG. Udziela konsultacji z zakresu swojej specjalizacji, szczególnie w zakresie urazów/złamań kończyn oraz dysfunkcji stawów - szczególnie stawu kolanowego (uszkodzenia łąkotek, uszkodzenia więzadeł – głównie więzadła krzyżowego przedniego - ACL), skokowego/stopy (np. paluch koślawy/sztywny, ostroga piętowa), stawów biodrowych, barkowych, łokciowych, ręki (np. zespół cieśni kanału nadgarstka, łokieć tenisisty/golfisty) oraz zespołów bólowych kręgosłupa. Zajmuje się diagnostyką wad postawy u dzieci oraz posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie profilaktyki dysplazji stawów biodrowych (Poradnia Preluksacyjna) - wykonał kilkadziesiąt tysięcy badań USG stawów biodrowych u dzieci. W swojej praktyce stosuję iniekcje z kwasu hialuronowego (także pod kontrolą USG), osocza bogatopłytkowego oraz iniekcje przeciwzapalne w znieczuleniu.

Zarezerwuj termin

Piotr Zaorski

Ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Zajmuje się leczeniem urazów, zmian przeciążeniowych i zwyrodnieniowych ręki, nadgarstka, łokcia, barku oraz kolan. Wykonuje małoinwazyjne zabiegi artroskopii m.in. nadgarstka. W jego zakresie zainteresowań leżą wszelkie dysfunkcje narządu ruchu u sportowców oraz ortopedia i traumatologia dziecięca. Przyjmuje dzieci od 3 r.ż. Stale uczestniczy w konferencjach i szkoleniach zagranicznych. Od 2010 r. nieprzerwanie pracuje w Carolina Medical Center w Warszawie, a od 2017 r. jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Łodzi. W swojej karierze leczył wielu zawodników i profesjonalnych sportowców.

Zarezerwuj termin
zdjecie znany.jpeg
Lekarze - FB - post (12).png

Maciej Narożnik

Ortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Lublinie. Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w ramach rezydentury w Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznym, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Specjalizuje się w chirurgii stawu kolanowego, skokowego oraz w urazach i kontuzjach u sportowców. W swojej praktyce stosuje zarówno metody operacyjne, w tym małoinwazyjne techniki artroskopowe, jak i nowoczesne leczenie zachowawcze. Wykonuje iniekcje z kwasu hialuronowego, oraz osocza bogatopłytkowego (PRP).

Beata Golberg

Fizjoterapeutka

Absolwentka studiów magisterskich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Zajmuje fizjoterapią ortopedyczną i neurologiczną oraz pacjentami po urazach i zabiegach ortopedycznych. Autorka publikacji i wystąpień naukowych nagrodzonych i wyróżnionych na wielu konferencjach naukowych. Ukończyła kursy z zakresu terapii manualnej, PNF, neuromobilizacji, ortopodologii, USG w fizjoterapii, kinesiotapingu oraz uroginekologii i terapii blizn. Interesuje się zdrowym stylem życia, treningiem funkcjonalnym oraz sposobami prewencji urazów i kontuzji. W wolnych chwilach dodatkowo poszerza swoją wiedzę o nowoczesne metody pracy w renomowanych klinikach fizjoterapeutycznych. Stale poszukuje skutecznych i holistycznych technik pracy z pacjentem.

Zarezerwuj termin
DSC_5948.JPG
Nasz zespół: Kim jesteśmy
bottom of page